Rezerwuj On-line rezerwuj

Hotel Court

SPA d’Oro – złota rozkosz

Przyjdź i zakosztuj tego, co najlepsze dla Twojego ciała.

SPA d’Oro, czyli Złote Spa w kędzierzyńskim Hotelu Court*** Wellness & SPA, to miejsce stworzone z pasją i niezwykłą dbałością o jakość. Wystrój i wyposażenia nie ma sobie równych w naszym regionie, ale także daleko poza nim. PEELEVE, SKEYNDOR, GENEO, LPG ENDERMOLOGIE, WEYERGANS, STORZ to wiodące marki w świecie kosmetologii i medycyny. Gwarantują one najwyższa jakość pielęgnacji i skuteczność terapii stosowanych w SPA d’Oro.

Każdemu, bez względu na kondycję, sylwetkę i wiek, jesteśmy w stanie zaoferować zabiegi, poprawiające wygląd, jak i stan zdrowia. Najlepszym przykładem jest tu, stosowany w najlepszych instytutach i centrach SPA na całym świecie, program WEYERGANS HIGH CARE. To kompleksowe rozwiązanie obejmuje zastosowanie unikalnych terapii i preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała. Zapewnia to nie tylko skuteczną walkę z cellulitem, redukcję zmarszczek i zmniejszenie obwodów, ale również poprawę krążenia, tak ważną, np. w walce ze stopą cukrzycową czy obrzękami.

SPA- Sanus Per Aquam – „Zdrowie przez wodę”

SPA d’Oro oferuje zabiegi z zakresu balneologii, złotą strefę saun z aromatycznym jacuzzi i studnią lodową oraz zabiegi wykonywane przez doświadczonych specjalistów. Dla każdego klienta dobierany jest indywidualny zestaw zabiegów, tak by poczuł się zrelaksowany, a efekty wizyty pozostawiły trwały ślad- upiększając, odmładzając cerę i ukajając duszę.

W potocznej opinii SPA to raj, w którym zapomina się o troskach i kłopotach. Najważniejsze są jednak aspekty zdrowotne, charakteryzujące ofertę SPA d’Oro. W SPA Menu uwzględniono potrzeby każdego potencjanego Gościa, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij