Rezerwuj On-line rezerwuj

Hotel Court

Strefa Wellness to wymarzone miejsce by rozkoszować się obecnością drugiej osoby, porozmawiać, złapać oddech. Strefa Wellness to najlepsze miejsce na spotkanie, stworzone z myślą o pełnym odprężeniu i relaksacji. To miejsce pozwala wypocząć, oderwać się od rzeczywistości.

Udane życie, kariera, rodzina, satysfakcja i sukcesy. Z drugiej strony codzienne zabieganie, stresy i zmęczenie, mają ogromny wpływ na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. I nie można się tego pozbyć, bo to nieodłączne elementy naszego życia. Również po wyczynach sportowych i w rehabilitacji zalecany jest optymalny relaks i odnowa biologiczna. Żeby zachować zdrowie trzeba umieć się zrelaksować, odreagować stresy, pozbyć toksyn i naładować nową energią.

Podczas pobytu w SPA można w bardzo przyjemny sposób zredukować wpływ niekorzystnych czynników na zdrowie i samopoczucie. Seans w SPA ma zbawienny wpływ na nasz umysł i likwidację uczucia napięcia, niepokoju czy depresji. Podczas relaksu w SPA wytwarzane endorfiny zmniejszają uczucie bólu i pozwalają na uzyskanie efektu całkowitego odprężenia i uczucie dobrego nastroju.

 

Atrakcje strefy wellness:

  • Łaźnia parowa daje optymalne warunki do relaksu. Łaźnia ta stanowi nieodzowną część kompleksu rekreacyjnego. Wchodząc w świat łaźni otacza nas atmosfera nasycona parą. W łaźni parowej znajdziecie Państwo 100% odprężenia przy 100% wilgotności. Kąpiel w równym stopniu otwiera pory i rozjaśniają nastrój, łagodzą nerwowość i zwiększają koncentrację. Kąpiel aromatyczna oddziaływuje na ciało czystymi esencjami różnych zapachów.
  • Tepidarium to rodzaj wypoczywalni, której głównymi elementami wyposażenia są wyprofilowane leżanki wpływające relaksacyjnie i rozluźniająco na system immunologiczny. Przyjemne ciepło połączone z niską wilgotnością i aromatem działa odprężająco i regeneracyjnie na Gości d’Oro SPA.
  • Studnia lodowa to jedno z najbardziej fascynujących przeżyć związanych z ochładzaniem ciała. Schładzanie polega na nacieraniu rozkruszonym lodem rozgrzanego ciała, można również rozmasowywać okolice serca. Przy bardziej intensywnym nacieraniu ciała uzyskujemy delikatny efekt peelingujący.
  • Zimna grota wodna to basenik wypełniony lodowatą wodą. Wizyta w grocie jest szczególnie polecana po korzystaniu z sauny. Radykalna zmiana temperatury wywołuje wiele korzystnych reakcji takich jak: intensywniejszy przepływ krwi, zmniejszenie napięcia mięśni czy lepsza przemiana materii.
  • Sauna sucha w której regularne korzystanie stanowi nieodzowny warunek uzyskania i utrzymania wysokiego poziomu wydolności fizycznej. Wysoka temperatura, zastosowana przez krótki czas, działa odprężająco na organizm, a intensywne pocenie się skutecznie oczyszcza organizm, usuwając z niego toksyny. Trzeba przy tym pamiętać o schładzaniu organizmu poprzez polewanie się zimną wodą lub nacieraniu ciała rozkruszonym lodem ze studni lodowej.
  • Natrysk wrażeń to prawdziwa atrakcja d’Oro SPA. Gość ma możliwość odczucia na swoim ciele tropikalnego deszczu z towarzyszącą mu esencją zapachową czy lodowatej mgły polarnej z oświetleniem w tonacji zimnej.
  • Jacuzzi jako przestronna 8-osobowa wanna z hydromasażem, gdzie można zaczerpnąć chwili relaksu pośród szumu wody. Hydromasaż relaksuje i dodatkowo ujędrnia skórę.

Godziny otwarcia:

Strefa fitness:

Strefa wellness *:

d'Oro SPA:

Poniedziałek-Piątek 6.00 - 22.00 10:00 – 22:00 10:00 – 22:00
Sobota-Niedziela 6.00 - 22.00 10:00 – 22:00 10:00 – 22:00

 

Cennik STREFA WELLNESS DORO SPA*

 

Rodzaj usługi

Gość hotelowy

Gość z zewnątrz

Sauna sucha GRATIS -
Wejście jednorazowe GRATIS 90 zł/osoba /2 godziny
Na wyłączność (do 4 osób) 200 zł/godzina 200 zł/godzina

* sauna fińska, inhalacyjna sauna parowa, zimna grota wodna, studnia lodowa, aromatyczne jacuzzi, tepidarium, strefa wypoczynku, natryski wrażeń

 

Cennik STREFA FITNESS*

Rodzaj usługi

Gość hotelowy

Gość z zewnątrz

Trening jednorazowy w cenie noclegu 15 zł
Karnet miesięczny - 100 zł

* wysokiej klasy sprzęt firmowy zarówno do ćwiczeń siłowych jak i cardio

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij